Specjalista ds.Technicznych (magazyn)

Referencja

2017-241

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Dział Techniczny

Umowa

umowa o pracę

Okres trwania umowy

Realizacja przeglądów okresowych oraz regularna kontrola stanu obiektu, instalacji i wyposażenia.
Wykonywanie bieżących napraw urządzeń technicznych i instalacji obiektu (kontrola funkcjonowania, zaawansowana diagnostyka i złożone naprawy).
Wykonywanie usprawnień i modyfikacji wyposażenia zgodnie z potrzebami magazynu i operacji. Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz nanoszenie niezbednych zmian.
Nadzór techniczny nad sprawnością wózków widłowych oraz wyposazeniem akumulatorowni. Wdrażanie rozwiązań optymalizacji zuzycia i redukcji uszkodzeń.
Diagnostyka instalacji i urządzeń przy użyciu dostępnego oprogramowania i sprzętu. Parametryzacja i zmiana nastaw. Dostęp do oprogramowania nadzoru nad pracą instalcji obiektu - BMS.

Wymagania

• min. 2-letnie, praktyczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
• wykształcenie średnie, preferowane mechaniczne
• umiejętność radzenia sobie z presją czasu i wielozadaniowością
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i pakietem MS Office
• mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kW

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze.
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.
• Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
• Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, system Benefit).

Miejsce

Wola Bykowska koło Piotrkowa