Pracownik ds.Jakości Produktu

Referencja

2017-116

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Co-packing i Magazynowanie

Umowa

umowa o pracę

Okres trwania umowy

• Kontrolowanie jakości procesu produkcji oraz pakowania produktów
• Nadzorowanie niezgodności w procesach produkcyjnych,
• Rejestrowanie reklamacji oraz analiza przyczyn ich powstawania
• Zarządzanie towarami wadliwymi (blokowanie, wymiana, kontrola zwrotów)
• Ścisła współpraca z klientem

Wymagania

• Wykształcenie min.średnie
• Znajomość środowiska MS Windows i MS Office – Excel, MS Power Point
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Dobra organizacja, samodzielność, systematyczność i konsekwencja w działaniu
• Podzielność uwagi, dokładność oraz nastawienie na wyniki
• Umiejętności analityczne oraz pracy pod presją czasu
• Otwartość w komunikacji z innymi działami oraz poszukiwanie nowych rozwiązań dla problemów jakościowych

Oferujemy

• Praca w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku
• Możliwość uczestniczenia w projekcie nowo powstającego magazynu dla jednego z Klientów z branży kosmetycznej
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze.
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.
• Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
• Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, system Benefit).

Miejsce

Wola Bykowska koło Piotrkowa Tryb.