OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Jednostka przypisania

FM Polska

Referencja

2017-77

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Transport i Dystrybucja

Umowa

umowa o pracę

Okres trwania umowy

Wykonywanie operacji magazynowych (recepcja, składowanie, przygotowywanie
zamówień, załadunki i rozładunki towarów) przy użyciu wózków widłowych i innych
narzędzi, zgodnie z obowiązującymi procedurami.
Prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie.
Raportowanie przełożonemu o napotkanych niezgodnościach i udział w działaniach
korygujących.
Dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia (narzędzia,
towar, materiały eksploatacyjne itp.)
Zapewnienie odpowiedniego poziomu współpracy własnej z innymi pracownikami FM Logistic.

Wymagania

Dyspozycyjność, zaangażowanie

Oferujemy

PROWADZIMY KURSY Z ZAKRESU OBSŁUGI WÓZKÓW
WIDŁOWYCH w ramach zatrudnienia i na koszt pracodawcy.
UDOSTĘPNIAMY RÓŻNORODNY I CIEKAWY PAKIET SOCJALNY
finansowany przez pracodawcę oraz z budżetu Zakładowego Funduszu
Świadczeń Socjalnych.
UMOŻLIWIAMY ZAWARCIE KORZYSTNEJ UMOWY UBEZPIECZENIA
GRUPOWEGO, którego składkę częściowo pokrywa pracodawca.
FINANSUJEMY KOMPLEKSOWĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ dostępną
w placówkach na terenie całego kraju.
ZAPEWNIAMY STABILNĄ PRACĘ na podstawie umowy i ATRAKCYJNE
WYNAGRODZENIE z przejrzystym systemem premiowania, terminowymi
wypłatami oraz pełne odprowadzanie składek.

Miejsce

Warszawska 153 97-200 Tomaszów Mazowiecki