Operator Wózka Widłowego

Referencja

2017-293

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Co-packing i Magazynowanie

Umowa

umowa o pracę

Okres trwania umowy

- Wykonywanie operacji magazynowych (recepcja, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja) zgodnie z obowiązującymi procedurami,
- Prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie,
- Raportowanie przełożonemu o napotkanych niezgodnościach i udział w działaniach korygujących,
- ocelowe miejsce pracy: Psary

Wymagania

- Dyspozycyjność związana z systemem pracy zmianowej,
- Odpowiedzialność, rzetelność wykonywanej pracy,
- Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.
- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz pracownicza książeczka zdrowia

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę przez zakład, pełny etat);
- Pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu;
- Bezpłatną opiekę medyczną, pakiet socjalny

Lokalizacja

Europa, Polska, woj. śląskie

Miejsce

ul. Akacjowa, 42-512 Psary A.G. 5 os.