Pause
Read
FM LOGISTIC vacancy search engine

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

FM Logistic jest jednym z czołowych graczy na rynku magazynowania, transportu i co-packing'u. Niezależna, rodzinna grupa jest uznawana za eksperta w branży dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, wyrobów kosmetycznych, medycznych oraz przemysłowych.

Zatrudniając 21,800 osób, posiadając oddziały w 13 krajach, FM Logistic zwiększył swoje przychody o 2,9% (przy stałym wzroście) w obecnym roku budżetowym, osiągając tym samym 1,034 mld euro do 31 marca 2016.

Poza ekspansją międzynarodową, rozwój FM Logistic koncentruje się na silnej polityce opartej na innowacjach, prowadzonej przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Grupa FM jest pionierem w konsolidacji ładunków transportowych (pooling: współdzielenie zasobów transportowych i logistycznych), koncepcji, która otrzymała wiele nagród w ciągu ostatnich kilku lat.

Świadome społecznej odpowiedzialności biznesu, FM Logistic przystąpiło w 2014 roku do programu Green Fright Europe, niezależnej inicjatywy mającej na celu poprawę ekologicznej efektywności systemu transportu towarowego w Europie. W 2015 roku FM Logistic rozwinęło swoj projekt CityLogin – rozwiązania logistyczne, spełnieniające wymogi dużych europejskich miast w zakresie zrównoważonych dostaw w ostatnim etapie procesu transportowego.

FM Polska

Referencja

2018-833

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Dział Techniczny

Umowa

umowa o pracę

Okres trwania umowy

Konserwacja i prowadzenie bieżących napraw urządzeń wykorzystywanych na produkcji (kontrola funkcjonowania sprzętu, nadzór nad firmami zewnętrznymi, naprawy)
Wykonywanie przeglądów okresowych oraz codzienna kontrola stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych i technicznych
Prowadzenie remontów okresowych urządzeń produkcyjnych i technicznych zgodnie z ustalonym harmonogramem
Instalacja nowych urządzeń produkcyjnych i technicznych
Ścisła współpraca z innymi działami w zakresie zapewnienia optymalnej pracy linii
Gwarantowanie prawidłowego przygotowania i obiegu dokumentów związanych z naprawami i przeglądami
Dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia.

Wymagania

Wykształcenie średnie techniczne (automatyka, elektryka)
Doświadczenie pracy w dziale utrzymania ruchu (mile widziana branża spożywcza)
Znajomość zagadnień związanych z automatyką, elektryką, mechaniką oraz pneumatyką
Uprawnienia elektryczne do 1kV
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat;
Atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do biletów do kina, karnetów na siłownię, kartę MultiSport, pikniki rodzinne, dodatki świąteczne, imprezę mikołajkową, paczki na święta dla dzieci)
Opiekę medyczną;
Ubezpieczenie grupowe.

Lokalizacja

Europa, Polska, woj. opolskie

Miejsce

Olszowa, ul. Europejska 6