Pauză
Deschide
Motor de căutare de oferte FM LOGISTIC

Specjalista ds.Technicznych

Referencja

2017-115

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Dział Techniczny

Umowa

umowa o pracę

Okres trwania umowy

• konserwacja i prowadzenie napraw bieżących urządzeń technicznych i produkcyjnych
• kontrola funkcjonowania sprzętu, nadzór nad firmami wykonującymi przeglądy i naprawy
• wykonywanie przeglądów okresowych oraz codzienna kontrola stanu maszyn i urządzeń technicznych i produkcyjnych
• usuwanie awarii, prowadzenie remontów okresowych urządzeń technicznych i produkcyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem
• nadzór nad realizacją procedur mycia i dezynfekcji linii produkcyjnych

Wymagania

• min. 2-letnie, praktyczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
• wykształcenie średnie, preferowane mechaniczne
• umiejętność radzenia sobie z presją czasu i wielozadaniowością
• umiejętność diagnozowania usterek elektrycznych, pneumatycznych i mechanicznych w układach sterowania
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i pakietem MS Office
• posiadający uprawnienia eletryczne do 1 kW
• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze.
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.
• Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
• Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, system Benefit).
• Możliwość uczestniczenia w projekcie nowo powstającego magazynu dla jednego z Klientów z branży kosmetycznej

Lokalizacja

Europa, Polska

Miejsce

Wola Bykowska koło Piotrkowa