Pauză
Deschide
Motor de căutare de oferte FM LOGISTIC

Specjalista ds.Planowania Produkcji

Referencja

2017-112

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Co-packing i Magazynowanie

Umowa

umowa o pracę

Okres trwania umowy

Opis zadań

• optymalne planowanie produkcji
• przeprowadzanie analiz, porównań i zestawień niezbędnych do prawidłowego formułowania planów produkcyjnych (wskaźniki, dzienny monitoring)
• przeglądy procesów i udział w pracach nad ich usprawnieniem
• analiza przyczyn rozbieżności i przestojów oraz tworzenie planów poprawy

Wymagania

• wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• bardzo dobra znajomość Excel
• odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
• umiejętności analityczne
• mile widziana znajomość systemów i procesów planowania produkcji oraz administracji
• dodatkowym atutem będzie znajomość zasad Lean Management
• dodatkowym atutem będzie znajomość programów Oxygene, Floormation oraz SAP

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze.
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.
• Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
• Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, system Benefit).
• Ppraca w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku
• Możliwość uczestniczenia w projekcie nowo powstającego magazynu dla jednego z Klientów z branży kosmetycznej

Miejsce

Wola Bykowska koło Piotrkowa Tryb.