Log in Candidate account

I already have a candidate account

Pause
Play
FM LOGISTIC vacancy search engine

You are here :  Home  ›  Vacancy list  ›  Vacancy details

Specjalista ds. Administracji Personalnej i Rekrutacji

FM Logistic jest jednym z czołowych graczy na rynku magazynowania, transportu i co-packing'u. Niezależna, rodzinna grupa jest uznawana za eksperta w branży dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, wyrobów kosmetycznych, medycznych oraz przemysłowych.

Zatrudniając 21,800 osób, posiadając oddziały w 13 krajach, FM Logistic zwiększył swoje przychody o 2,9% (przy stałym wzroście) w obecnym roku budżetowym, osiągając tym samym 1,034 mld euro do 31 marca 2016.

Poza ekspansją międzynarodową, rozwój FM Logistic koncentruje się na silnej polityce opartej na innowacjach, prowadzonej przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Grupa FM jest pionierem w konsolidacji ładunków transportowych (pooling: współdzielenie zasobów transportowych i logistycznych), koncepcji, która otrzymała wiele nagród w ciągu ostatnich kilku lat.

Świadome społecznej odpowiedzialności biznesu, FM Logistic przystąpiło w 2014 roku do programu Green Fright Europe, niezależnej inicjatywy mającej na celu poprawę ekologicznej efektywności systemu transportu towarowego w Europie. W 2015 roku FM Logistic rozwinęło swoj projekt CityLogin – rozwiązania logistyczne, spełnieniające wymogi dużych europejskich miast w zakresie zrównoważonych dostaw w ostatnim etapie procesu transportowego.

FM Polska

Referencja

2017-101

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Zasoby Ludzkie

Profile poboczne

Administracja

Umowa

umowa o pracę

Okres trwania umowy

Samodzielna realizacja i nadzór nad procesami związanymi z administrowaniem danymi personalnymi (administrowanie bazami danych).
Samodzielna realizacja wybranych projektów w obszarze rekrutacji i selekcji.
Współpraca z zewnętrznymi agencjami wspierającymi wybrane projekty rekrutacyjne.
Samodzielne budowanie bazy kandydatów poprzez aktywne wykorzystanie networkingu oraz portali społecznościowych.
Wsparcie działań budujących markę pracodawcy.

Wymagania

Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.
Doświadczenie w administrowaniu systemami rekrutacyjnymi.
Doświadczenie w działaniach budujących markę pracodawcy.
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Wykształcenie kierunkowe.
Znajomość procesów rekrutacji dla branży logistycznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczeń.
Współpracę z doświadczonymi specjalistami.
Grupowe ubezpieczenie na życie.
Bezpłatną opiekę medyczną.
Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Lokalizacja

Europa, Polska, woj. mazowieckie

Miejsce

Mszczonów

Kryteria kandydata

Języki

Angielski (USA) (2- Średnio-zaawansowany)