Pausa
Leitura
Motor de pesquisa de ofertas de emprego FM LOGISTIC

Pracownik ds.Bezpieczeństwa

Referencja

2017-223

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Bezpieczeństwo

Umowa

umowa o pracę

Okres trwania umowy

- zapewnienie bezpieczeństwa na terenie zakładu pracy zgodnie z instrukcjami
- kontrola zwrotów i towaru własnego pojazdów recepcyjnych oraz kontrola plomb samochodów dystrybucji
- prowadzenie monitoringu
- kontrola systemu alarmowego, antywłamaniowego i p. poż (analiza zaistniałych alarmów, plombowanie i kontrola drzwi ewakuacyjnych)- nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów bezpieczeństwa
- zapewnienie właściwego przebiegu procesu awizacji zgodnie z wewnętrznymi procedurami i procedurami klienta
- reprezentowanie firmy wobec gości - recepcja (przyjmowanie gości, łączenie rozmów telefonicznych)

Wymagania

- dyspozycyjność związana z systemem pracy zmianowej,
- odpowiedzialność, rzetelność wykonywanej pracy,
- doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa oraz znajomość systemów zapewniających bezpieczenstwo będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Premia uznaniowa
- Nagrody stażowe (roczna i jubileuszowe)
- Premia Bożonarodzeniowa
- Podwyższony dodatek za godziny nocne (30% do każdej godziny)
- Bezpłatna prywatna opieka medyczna LUX MED
- Grupowe ubezpieczenie na życie Compensa
- Dodatki socjalne:
- Dofinansowania biletów do kina i na basen
- Dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci
- Pożyczki i Zapomogi z ZFŚS
- Karta Multi Sport
- Wycieczki dla pracowników
- Animacje dla dzieci (choinka, konkursy, wycieczki, dzień dziecka)
- Paczki świąteczne dla dzieci
- Możliwość uczestniczenia w projekcie uruchamiania współpracy z nowym klientem

Miejsce

Wola Bykowska koło Piotrkowa