Pauza
Odczyt
Wyszukiwarka ofert pracy FM LOGISTIC

Pracownik Administracyjny

Referencja

2017-174

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Co-packing i Magazynowanie

Umowa

umowa o pracę

Okres trwania umowy

- tworzenie lub/i kompletowanie dokumentów poprzez wprowadzanie danych z dokumentów źródłowych
- kontrola zgodności i poprawności danych i informacji dotyczących działalności danej komórki organizacyjnej (w tym rejestracja anomalii i rozbieżności)
- użytkowanie systemów skomputeryzowanych, wyłącznie zgodnie z przyznanym zakresem dostępu, w celu realizacji zadań i procesów opisanych w podręcznikach obsługi właściwych Klientów
- terminowe i precyzyjne przekazywanie informacji ustnych oraz dokumentów papierowych i elektronicznych zgodnie ze zdefiniowanym obiegiem informacji (poprzez min. sporządzanie wymaganych raportów, kontakt z klientem w bieżących kwestiach administracyjnych, ścisłą współpracę z pracownikami operacyjnymi magazynu)
- archiwizowanie i kopiowanie dokumentów zgodnie ze zdefiniowanym obiegiem dokumentów i bieżącymi potrzebami

Wymagania

- wykształcenie średnie
- biegła znajomość pakietu MS Office
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- umiejętność pracy pod presją czasu
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze.
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.
- możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
- atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, system Benefit).

Miejsce

Wola Bykowska koło Piotrkowa Tryb.