Pause
Read
FM LOGISTIC vacancy search engine

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Jednostka przypisania

FM Polska

Referencja

2018-390

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Transport i Dystrybucja

Umowa

umowa o pracę

Okres trwania umowy

* Wykonywanie operacji magazynowych (recepcja, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja) zgodnie z obowiązującymi procedurami,
* Prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie,

Wymagania

* Dyspozycyjność związana z systemem pracy zmianowej,
* Odpowiedzialność, rzetelność wykonywanej pracy,
* Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.
* Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz pracownicza książeczka zdrowia

Oferujemy

* Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
* Wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowo: Premia uznaniowa
* Nagrody stażowe (roczna i jubileuszowe)
* Premia Bożonarodzeniowa
* Podwyższony dodatek za godziny nocne (30% do każdej godziny)
* Bezpłatny kurs na wózki widłowe
* Bezpłatna prywatna opieka medyczna LUX MED
* Grupowe ubezpieczenie na życie Compensa
* Dodatki socjalne: Dofinansowania biletów do kina i na basen
* Dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci
* Pożyczki i Zapomogi z ZFŚS
* Karta Multi Sport
* Wycieczki dla pracowników
* Animacje dla dzieci (choinka, konkursy, wycieczki, dzień dziecka)
* Paczki świąteczne dla dzieci

Miejsce

Tomaszów Mazowiecki