Pauză
Deschide
Motor de căutare de oferte FM LOGISTIC

Operator Wózka Widłowego

Referencja

2017-234

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Co-packing i Magazynowanie

Umowa

umowa o pracę

Okres trwania umowy

Wykonywanie operacji magazynowych (recepcja, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja)
Prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie
Raportowanie przełożonemu o napotkanych niezgodnościach i udział w działaniach korygujących

Wymagania

Dokładność, odpowiedzialność, dynamizm i zaangażowanie
Chęć i motywacja do pracy
Gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
Doświadczenie w pracy na magazynie oraz uprawnienie do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem

Oferujemy

Po zakończeniu szkolenia, praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku, wszystkie soboty i niedziele wolne od pracy!!!
Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie + premię miesięczną
Możliwość rozwoju zawodowego w nowo powstającym Centrum Dystrybucji dla znanej marki kosmetycznej
Podwyższony dodatek za godziny nocne (30% do każdej godziny)
Premia Bożonarodzeniowa
Bezpłatny kurs na wózki widłowe
Bezpłatna prywatna opieka medyczna LUX MED
Grupowe ubezpieczenie na życie Compensa
Dodatki socjalne: Dofinansowania biletów do kina i na basen
Dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci
Pożyczki i Zapomogi z ZFŚS
Karta Multi Sport
Wycieczki dla pracowników
Animacje dla dzieci (choinka, konkursy, wycieczki, dzień dziecka)
Paczki świąteczne dla dzieci

Miejsce

Wola Bykowska koło Piotrkowa Tryb.