Log in Candidate account

I already have a candidate account

Pause
Play
FM LOGISTIC vacancy search engine

You are here :  Home  ›  Vacancy list  ›  Vacancy details

Kierownik ds. Projektu

FM Logistic jest jednym z czołowych graczy na rynku magazynowania, transportu i co-packing'u. Niezależna, rodzinna grupa jest uznawana za eksperta w branży dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, wyrobów kosmetycznych, medycznych oraz przemysłowych.

Zatrudniając 21,800 osób, posiadając oddziały w 13 krajach, FM Logistic zwiększył swoje przychody o 2,9% (przy stałym wzroście) w obecnym roku budżetowym, osiągając tym samym 1,034 mld euro do 31 marca 2016.

Poza ekspansją międzynarodową, rozwój FM Logistic koncentruje się na silnej polityce opartej na innowacjach, prowadzonej przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Grupa FM jest pionierem w konsolidacji ładunków transportowych (pooling: współdzielenie zasobów transportowych i logistycznych), koncepcji, która otrzymała wiele nagród w ciągu ostatnich kilku lat.

Świadome społecznej odpowiedzialności biznesu, FM Logistic przystąpiło w 2014 roku do programu Green Fright Europe, niezależnej inicjatywy mającej na celu poprawę ekologicznej efektywności systemu transportu towarowego w Europie. W 2015 roku FM Logistic rozwinęło swoj projekt CityLogin – rozwiązania logistyczne, spełnieniające wymogi dużych europejskich miast w zakresie zrównoważonych dostaw w ostatnim etapie procesu transportowego.

FM Polska

Referencja

2017-76

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Dział Procesu i Projektu

Profile poboczne

Co-packing i Magazynowanie

Umowa

umowa o pracę

Okres trwania umowy

- Efektywne zarządzanie i koordynacja powierzonych projektów zarówno dotyczących wdrożeń nowych Klientów na platformach FM PL jak i innych wybranych projektów o strategicznym znaczeniu dla FM PL.
- Przygotowanie, planowanie, realizacja i nadzór powierzonych projektów (organizowanie zasobów, planowanie projektu, zarządzanie ryzykiem, raportowanie etapów, kontrola zgodności produktów projektu z oczekiwaniami, zatwierdzanie poszczególnych etapów projektu i produktów z klientami projektu) zgodnie z Procesem Grupowym.
- Koordynowanie dostaw produktów i usług niezbędnych do realizacji projektu.
- Systematyczne kontrolowanie jakości pracy podwykonawców zaangażowanych w projekcie.
- Efektywna współpraca z kierownictwem struktur krajowych i międzynarodowych.

Wymagania

- Znajomość procesów magazynowych.
- Znajomość systemów WMS np. Infolog, Reflex będzie dodatkowym atutem.
- Znajomość podstawowych technik zarządzania projektami.
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Dynamizm w działaniu.
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
- Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu operacjami (magazynowymi lub transportowymi).
- Doświadczenie w kontaktach z klientem.

Oferujemy

- grupowe ubezpieczenie na życie,
- bezpłatną opiekę medyczną,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
- niezbędne narzędzia pracy.

Lokalizacja

Europa, Polska, woj. opolskie

Miejsce

Olszowa

Kryteria kandydata

Języki

Angielski (USA) (3- Zaawansowany)