Log in Candidate account

I already have a candidate account

Pause
Play
FM LOGISTIC vacancy search engine

You are here :  Home  ›  Vacancy list  ›  Vacancy details

Kierownik ds. Personalnych

Jednostka przypisania

FM Polska

Referencja

2017-103

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Zasoby Ludzkie

Profile poboczne

Administracja

Umowa

umowa o pracę

Okres trwania umowy

Zapewnienie efektywnej realizacji procesów zarządzania personelem (wsparcie menedżerów liniowych w zakresie rozwiązywania kwestii związanych z szeroko rozumianą tematyką HR).
Zapewnienie prawidłowości administrowania sprawami pracowniczymi (zarządzanie danymi i aktami personalnymi, zezwoleniami na pracę, systemem czasu pracy, kontrola wynagrodzeń, szkolenia, ubezpieczenia pracownicze).
Zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy w danej jednostce organizacyjnej.
Zapewnienie prawidłowego i efektywnego stosowania funkcjonujących narzędzi i metod ZZL oraz kontrola ich skuteczności (ankiety i badania satysfakcji, oceny okresowe itp.).
Nadzór nad procesem aktualizacji materiałów informacyjnych oraz nadzór nad organizacją imprez firmowych.
Zapewnienie prawidłowości sporządzanych raportów i analiz dotyczących zarządzania personelem.
Kontrola kosztów działu i przygotowywanie projektu budżetu.
Efektywne zarządzanie podległym zespołem w celu optymalizacji czasu i narzędzi pracy.

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe.
Praktyczna znajomość Prawa Pracy
Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Znajomość pakietu MS Office.
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat.
Szkolenie wspomagające.
Stabilność zatrudnienia.
Nowoczesne narzędzia pracy.
Przyjazną atmosferę i organizację pracy.
Atrakcyjny pakiet socjalny.
Opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe.

Miejsce

Tomaszów Mazowiecki

Kryteria kandydata

Języki

Angielski (Wielka Brytania) (2- Średnio-zaawansowany)