Pause
Read
FM LOGISTIC vacancy search engine

Inżynier ds.Produkcji

Referencja

2017-113

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Co-packing i Magazynowanie

Umowa

umowa o pracę

Okres trwania umowy

Opis zadań

• przygotowanie dokumentacji produkcyjnej
• monitorowanie i analiza przebiegu procesów produkcyjnych
• nadzór nad uruchomieniem procesów produkcyjnych
• wsparcie przy tworzeniu i modyfikacji oprogramowania specyficznego dla produkcji
• opracowywanie i wdrażanie projektów usprawniających proces produkcyjny
• podstawowa umiejętność szacowania kosztów produkcji
• rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
• projektowanie procesów w sposób zabezpieczający terminową realizację produktów najwyższej jakości

Wymagania

WYMAGANIA
• wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne
• min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość programów MS Office (Word, Excel)
• znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
• umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
• zdolności organizacyjne i komunikacyjne
• podejście kreatywne
• dodatkowym atutem będzie znajomość zasad Lean Management

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze.
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.
• Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
• Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, system Benefit).

Miejsce

Wola Bykowska koło Piotrkowa Tryb.